מאמרים

טלמיטינג – לא רק תיאום פגישות לעסקים קטנים ובינוניים !

"טלמיטינג"? " שמעתי על זה, זה מכירה טלפונית, לא?"

אז זהו, שלא! "טלמיטינג" הינו שימוש בטלפנים מקצועיים לשם איתור לקוחות אפשריים לעסק וקביעת פגישות עבודה עמם עבור בעל העסק או עבור סוכני המכירות שלו. בד"כ ע"י חברה חיצונית לעסק שזו מומחיותה ועיסוקה. לדוגמא בלבד: קביעת פגישות לנגרייה עם אדריכלים, לרו"ח ויועצי מס עם חברות ועסקים, ליועצת ארגונית עם חברות וארגונים, וכך הלאה.

מהם היתרונות בהפעלת שירות טלמיטינג חיצוני לתיאום פגישות לעסקים ?

בעלי עסקים קטנים ובינוניים רבים אינם אוהבים (בלשון המעטה) לנהל "שיחות קרות" עם לקוחות עתידיים, או עם עסקים אחרים שמהם מגיעה פרנסתם.

איתור מתמיד של לקוחות אפשריים לעסקים ע"י גוף חיצוני לעסק שזו מקצועיותו ומומחיותו, קביעת פגישות עסקיות ואיכותיות עבור אותם עסקים עם לקוחות עסקיים פוטנציאליים,  משלוח חומר שיווקי בשמם וכך הלאה- מהוות עבור אותם העסקים "פתיחת דלתות" ויצירת מנוף אדיר לפעילות חדשה עבורם, להגדלת מאגר לקוחותיהם ולהגדלת מחזור המכירות. ע"י טלמיטינג נוצרות עבורם "הזדמנויות מכירה" חדשות ורבות, הזדמנויות מכירה שאותם בעלי עסקים (או אנשי המכירות שלהם) כבר יודעים היטיב "לתרגם" למכירות ולצירוף לקוחות חדשים לעסק.

במקרה של עסקים קטנים מאד, העובדה שע"י הפעלת טלמיטינג עבור תיאום פגישות לעסקים קטנים לפתע יש לעסק "מנהל\ת קשרי לקוחות" משלו, הפונה בשם העסק ליצירת פגישות ושיתופי פעולה אפשריים "מעצימה" מאד את אותם עסקים. זה כבר לא מנכ"ל החברה המתקשר לקבוע לעצמו פגישה, עם כל המשמעויות התדמיתיות הבעייתיות הכרוכות בכך.

מעבר ל"פתיחת הדלתות", תיאום פגישות ויצירת הזדמנויות המכירה הרבות לעסקים, טלמיטינג לעסקים קטנים ובינוניים יוצר ומהווה Back Office לעסקים אלו. בעל העסק כבר "לא לבד". הוא יכול להיעזר בשירות הטלמיטינג ככלי להחזרת לקוחות עבר, לטיוב מאגרי הנתונים שלו לצורך דיוור ושיווק, להצעת מבצעים ספציפיים ללקוחות קיימים של העסק, ליצור שיתופי פעולה עם עסקים אחרים, ועוד!

השאירו פרטים או התקשרו: 054-6811426 | 09-7401987 וקבלו פרטים נוספים על שירות טלמיטינג לעסקים


חדש! קידום אורגני בש...

חדש: קידום אורגני בשילוב כתיבה שיווקית ! די לבזבוז כספים רבים על "קידום ממומן" (PPC), התחילו לקבל לידים ופניות רבות של לקוחות עתידיים, תוך שבוע עד שבועיים בלבד, ע"י השגת מקומות...

קרא עוד...

חדש:שיווק עורכי דין ...

חדש: טלמיטינג לשיווק עורכי דין אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק...

קרא עוד...

סדנא פרטית לשיווק בר...

סדנה אישית פרטית לקבלת כל הכלים לקידום עצמי ובחינם של העסק האינטרנט רוצים נוכחות מניבה ברשת האינטרנט אך אין לכם את המשאבים לכך? רוצים למתג את עצמכם כברי סמכא בתחומכם אך מבלי...

קרא עוד...

מחוץ לקופסה

טל: 09-7401987 / 054-6811426
פקס: 153-9-7401987

אימייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.